Outsourcing BHP = same korzyści dla Twojej firmy

Przepisy BHP są zmorą wielu przedsiębiorców. Narzekamy, że jest ich za dużo, że są skomplikowane, nie przystosowane do rzeczywistości.

Musimy jednak ich przestrzegać, to jest fakt, szczególnie kiedy kary za niedopełnienie obowiązków z zakresu BHP są coraz wyższe.

Korzystanie z firmy zapewniającej Outsourcing BHP to ułatwienie dla wielu firm, dlaczego?

– Niski koszt – koszt obsługi firmy zewnętrznej jest o wiele niższy niż zatrudnienie specjalistów w firmie. Fakturę za obsługę można bez problemu zaliczyć w poczet kosztów uzyskania przychodu.

– Czas i spokój – firma Outsourcingowa BHP ma dbać o to, by klient nie musiał martwić się o skomplikowane przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie. Nie obchodzi go zmieniające się prawo, nad wszystkim czuwa obsługująca go firma zewnętrzna, z którą jest w stałym kontakcie.

– Wszystko w jednym – firma zewnętrzna to zespół najlepszych specjalistów z szeroko pojętego działu BHP: inżynierowie, prawnicy, chemicy, biolodzy, ratownicy medyczni. Tylko tak dobrani profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem mogą zapewnić doradztwo na najwyższym poziomie. Ilu pracowników trzeba by zatrudnić w firmie aby mieć tak wielu specjalistów? Outsourcing BHP to jedna firma a tak wielu fachowców.

-Dyspozycyjność – Firma outsourcingowa jest cały czas do dyspozycji. Jest pomocna zarówno przy kontroli Państwowej Inspekcji Pracy czy Sanepidu, jak i dostępna telefonicznie 24h/dobę przy nagłych wypadkach. Nie ma zwolnień lekarskich, niedyspozycyjności, jednego pracownika zastępuje inny.

Masz więcej pytań? ZADZWOŃ: 501236760

CHĘTNIE SPOTKAMY SIĘ ABY PRZEDSTAWIĆ NASZA OFERTĘ


Udostępnij:
Dane firmy
  • “Pietrzyk” Kancelaria Prawa Pracy i BHP
    ul. Turystyczna 9
    20-207 Lublin
    NIP: 712-030-50-94

Godziny otwarcia
  • Pn – Pt: 8:00 – 16:00
    Sb – Ndz: Zamknięte
Zapraszamy do kontaktu

Wszelkie prawa zastrzeżone. © “Pietrzyk” Kancelaria Prawa Pracy i BHP

Realizacja: PanGrosik