Nadzór BHP

Przenosząc zadania związane z pełnieniem obowiązków służby BHP na wykonawcę, uzyskujecie Państwo wykonanie usług po niższej cenie niż zatrudnianie na etacie bhp-owca.

Outsourcing obejmuje wszystkie obowiązkowe czynności związane z obsługa BHP nawet w największym przedsiębiorstwie:

 • szkolenia wstępne i okresowe
 • opracowanie dokumentacji ryzyka zawodowego
 • sporządzanie dokumentacji powypadkowej
 • prowadzenie rejestrów BHP
 • doradztwo w zakresie BHP i PPOŻ
 • uczestnictwo w kontrolach organów zewnętrznych
 • pomoc w realizacji zaleceń pokontrolnych

Cena usługi OUTSOURCING BHP jest uzależniona od wielkości przedsiębiorstwa oraz branży w jakiej działa firma, ale jest nie wyższa niż koszty zatrudnienia pracownika bhp. Nieprawdą jest, iż firmy ponad 100 osobowe, muszą zatrudniać pracownika bhp na etacie!

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ FIRMY:

 • zlecasz nam zadanie i nie musisz się niczym martwić-kompleksowo obsłużymy Twoją firmę
 • rozliczasz się na podstawie stałej, zryczałtowanej opłaty, bez żadnych „ukrytych kosztów”
 • mamy ponad 30-letnie doświadczenie, przez co masz pewność dobrze wykonanej pracy
 • korzystasz z usług profesjonalnej kadry – zatrudniamy najlepszych fachowców w swojej branży – głównych specjalistów bhp, inżynierów, chemików. W naszym gronie są byli inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy i Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
 • zapewniamy jeden standard we wszystkich oddziałach firmy, gdyż działamy na terenie całego kraju.
 • zapewniamy realizację Twoich indywidualnych potrzeb – z nami porozmawiasz o problemach w Twojej firmie, doradzimy, znajdziemy wyjście z każdej sytuacji.

Kancelaria nasza prowadzi usługi z zakresu prawa pracy już od roku 1989. W chwili transformacji ustroju braliśmy przykład i doświadczenie z krajów zachodnich. Uznaliśmy, iż pracodawca ma mieć skuteczne w nas oparcie, a więc nasza wiedza musi być na wyższym poziomie niż wiedza Inspektora Pracy czy innych organów kontrolnych w Państwie. Postawiłem na kadrę która doświadczenie zdobywała nie tylko na studiach podyplomowych z zakresu bhp ale m.in. w organach kontrolnych, służąc pomocą Państwu Pracodawcom. Doradzamy Zakładom pracy liczącym ponad 1000 pracowników jak i kilkunastoosobowym. Nie ma dla nas tajemnic począwszy od otwarcia Firmy poprzez zatrudnienie pracowników aż do ich zwolnienia. Doświadczenie zdobywaliśmy na salach sądowych. Doradzamy nie czytać „fachowych” porad zamieszczanych w internecie. Potem, może to Państwa zbyt wiele kosztować a parafrazując znane powiedzenie „ dzisiaj każdy pisać może – jeden lepiej drugi gorzej” a pechowo posłuchacie Państwo tego drugiego.

Obsługa BHP

Działalność takich podmiotów jak nasz, nie eliminuje z rynku jak nas określają konkurenci – specjalistów bhp zatrudnianych w zakładach. Dobrych fachowców zatrudnimy u siebie. Nie fachowców nie polecamy nikomu. Nasi specjaliści nie powołują się na kodeks pracy, twierdząc, że ten zakres tematyczny do nas bhp-owców nie należy. Nie powiemy powołując się na kodeks pracy, ze bhp-owiec zatrudniony w zakładzie nie ma obowiązku szkolić pracowników. Podpisując z Wami umowę o nadzór bhp jesteście pewni, że wykonując nasze zalecenia nie otrzymacie mandatu podczas kontroli, lub Inspektor nie zamknie Wam zakładu. Co więcej. Mając zawartą z nami umowę, możecie liczyć na specjalistów w różnych dziedzinach, czego nie jest w stanie ogarnąć jeden pracownik etatowy służby bhp. A zaoszczędzone koszty takiej usługi Wy pracodawcy z pewnością umiecie policzyć.


Zawsze jesteście Państwo mile widziani u nas na spotkaniu przy kawie, gdzie omówimy wspólne oczekiwania, problemy. Przekażemy Wam nasze doświadczenie. Nie oczekujemy od razu nawiązania współpracy, a takie spotkanie Was nic nie kosztuje. To, że zaufało nam ponad 150 zakładów, mam nadzieję mówi więcej niż to co czytacie powyżej. Zapraszamy na spotkanie.

Dane firmy
 • “Pietrzyk” Kancelaria Prawa Pracy i BHP
  ul. Turystyczna 9
  20-207 Lublin
  NIP: 712-030-50-94

Godziny otwarcia
 • Pn – Pt: 8:00 – 16:00
  Sb – Ndz: Zamknięte
Zapraszamy do kontaktu

Wszelkie prawa zastrzeżone. © “Pietrzyk” Kancelaria Prawa Pracy i BHP

Realizacja: PanGrosik